ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Facebook об'єднає чати Instagram і Messenger

18.08.2020, 13:37
Фото - baaz.com
Фото - baaz.com

Компанія Facebook тестує інтеграцію чатів Instagram і Messenger. Деякі користувачі пристроїв iOS і Android в США отримали повідомлення про це в додатку Instagram. Про це повідомляє MediaSapiens з посиланням на видання The Verge

Якщо оновити то додаток, то звичайний значок Direct Messages в правому верхньому куті Instagram буде замінений логотипом Facebook Messenger.

“В Instagram з'явився новий спосіб обміну повідомленнями зі списком функцій. Серед них - “Новий барвистий вигляд для ваших чатів”, більше смайликів-реакцій, а також функція «чат з друзями, які використовують Facebook”, - таке повідомлення з'явилося на екрані оновлення програми Instagram.

У виданні відмічають, що чати в Instagram стали яскравішими, а колір  повідомлення можна змінювати при прокручуванні, як і в Facebook. Однак сама функція поки що не працює - відправити повідомлення користувачам Facebook з Instagram не можна.

Вперше компанія Facebook заявила про плани уніфікації платформ Messenger, Instagram і WhatsApp ще у 2019 році. Завдяки цьому користувачі зможуть спілкуватися між собою, не перемикаючись між месенджерами.

Нагадаємо, cоцмережа Instagram  вносить зміни у свою політику - відтепер вона буде  запитувати у власників “потенційно підозрілих” акаунтів документи для підтвердження особи.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!