ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Facebook не відмовлятиметься від таргетованої політреклами напередодні виборів у США

09.01.2020, 16:37
Фото – Getty Images / ВВС
Фото – Getty Images / ВВС

Соціальна мережа Facebook не відмовлятиметься від таргетованої політичної реклами. Про це повідомляє НВ з посиланням на The Washington Post.

Замість відмови від політичної реклами у Facebook обіцяють дати користувачам більший контроль над рекламними повідомленнями. Зокрема, у користувачів з'явиться можливість скоротити в стрічці кількість матеріалів про політичних кандидатів і соціальні проблеми. У Facebook планують почати його використання нового інструменту влітку 2020 року.

Також користувачі зможуть відмовитися від реклами, під час націлення якої використовувалися їхні дані, зокрема електронна пошта.

У компанії зазначили, що прислухаються до критики користувачів на адресу правил розміщення політичної реклами, проте не збираються повністю від неї відмовлятися, як це зробив Twitter.

“Хоча Twitter вирішив блокувати політичну рекламу, а Google вирішив обмежити таргетинг політичної реклами, ми вирішили розширити прозорість і надати більше контролю людям, коли йдеться про політичну рекламу”, – зазначив директор з управління продуктом Facebook Роб Лезерн.

Також у Facebook упевнені, що уряд повинен встановлювати межі того, що рекламодавці можуть робити на виборах.

Нагадаємо, президентські вибори в США заплановані на 3 листопада 2020 року.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!