ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Facebook і Twitter визнали, що були не готові до протидії втручанню у вибори США

06.09.2018, 11:06
Фото - AFP

Головний операційний директор Facebook Шеріл Сендберг і генеральний директор Twitter Джек Дорсі пообіцяли посилити захист від можливого іноземного втручання під час виборів до Конгресу США 2018 року і в подальшому. Про це вони сказали 5 вересня на слуханнях у комітеті з розвідки Сенату США, повідомляє Радіо Свобода.

Як заявила Шеріл Сендберг, адміністрація Facebook видалила “сотні сторінок і облікових записів”, запідозрених у проведенні скоординованих підривних кампаній.

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі розповів, що за останній час заблокували майже 800 акаунтів за порушення стандартів платформи. Обидва спікери визнали недостатніми кроки, які їхні компанії роблять для боротьби з імовірною зловмисною активністю Росії.

Представники Google відмовилися з'явитися на засідання особисто, вважаючи за краще передати сенаторам листа, в якому компанія визнала свою відповідальність за зловживання її платформами. Автори документа запевнили, що вони продовжують виявляти несумлінних діячів і заважати їм маніпулювати ресурсами Google.

Сенатор Річард Берр, голова комітету, констатував, що інтернет-гіганти не змогли усунути ризик втручання в політичну систему США. Його колега Марк Ворнер звинуватив Москву в продовженні електоральної інтервенції, зазначивши, що до неї приєднуються такі країни, як Іран.

Безпосередньо перед проведенням слухань президент США Дональд Трамп в одному з інтерв’ю звинуватив Facebook, Twitter і Google у тому, що вони втручаються в проміжні вибори до Конгресу, які відбудуться в листопаді. Доказів він не навів.

Самого Трампа деякі опоненти з Демократичної партії звинувачують у змові з Росією під час президентських перегонів. Він це заперечує. Раніше американські спецслужби дійшли висновку, що Кремль втручався в президентські вибори США з метою допомогти Трампу.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!