ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Facebook дав позначку верифікації фан-сторінці, що вдає Ілона Маска

02.11.2021, 11:20
Фото - theverge.com
Фото - theverge.com

Соціальна мережа Facebook дала позначку верифікації фан-сторінці “Elon Musk”, яка видає себе за засновника компанії SpaceX та генерального директора компанії Tesla Ілона Маска. 

Про це повідомляють Букви з посиланням на видання The Verge

Сторінка отримала синю “галочку” - позначку, що свідчить про те, що сторінка була перевірена і Facebook підтверджує, що вона належить офіційній особі.

Хоча назва сторінки “Elon Musk”, її адміністратори самі повідомляють, що вона не справжня.

“Це фан-сторінка, для завантаження твітів абощо від нього (Ілона Маска - ред.)”, - йдеться в описі сторінки.

На сторінці майже немає дописів, найраніші датовані 21 жовтня. Серед них - фото Маска, повтори його публікацій в Twitter.

З інформації у вкладці “Прозорість сторінки” стає відомо, що вона існує з липня 2019 року і спершу називалася “Kizito Gavin”. Це прізвище та ім’я футболіста з Уганди Гевіна Кізіто. Потім назву сторінки кілька разів змінили в поточному році. При тому два рази на “Elon Musk”.

Люди, які керують сторінкою, знаходяться в Єгипті, за даними Facebook.

До того ж для проходження верифікації власник сторінки має заповнити форму, і, зокрема, надати посвідчення особи. Компанія Meta, раніше відома як Facebook, поки не прокоментувала обставини надання “галочки” цій сторінці.

Фото - The Verge

Нагадаємо, в липні 2020 року сталася масштабна хакерська атака на соціальну мережу Twitter. Зламаними виявилися акаунти політиків, бізнесменів і знаменитостей.

Зловмисники запропонували підписникам відомих людей, чиї акаунти були зламані, переказати гроші, обіцяючи повернути подвоєну суму.

Аналогічний допис з’явився і на згаданій фан-сторінці Ілона Маска в Facebook.

Liked the article?
Help us be even more cool!