ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Facebook більше не видалятиме постів про штучне походження COVID-19

27.05.2021, 14:03
Фото – Michele Doying / The Verge
Фото – Michele Doying / The Verge

Соцмережа Facebook більше не видалятиме повідомлень, які стверджують, ніби COVID-19 був створений штучно.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на ABC News.

“У світлі нинішніх розслідувань походження COVID-19 і консультацій з експертами у сфері охорони здоров'я ми більше не видалятимемо з наших програм твердження про те, що його створила людина. Ми продовжуємо працювати з експертами в галузі охорони здоров'я, щоб іти в ногу з мінливим характером пандемії, і регулярно оновлюємо нашу політику в міру появи нових фактів і тенденцій”, – сказав представник Facebook.

У лютому соцмережа оголосила про розширення списку “хибних тверджень”, які підлягали видаленню, занісши до нього “спростовані” заяви про COVID-19, зокрема про те, що він “створений штучно”.

Як зазначили в компанії, Facebook вніс зміни до своєї політики, проконсультувавшись із “провідними організаціями охорони здоров'я, включно з ВООЗ”.

Твердження про те, ніби COVID-19 створено руками людини, зокрема в китайському інституті вірусології в Ухані, циркулювали майже із самого початку пандемії. Про це часто говорив і колишній президент США Дональд Трамп.

Нагадаємо, цього тижня стало відомо про доповідь американської розвідки, у якій ідеться про те, що дослідники з Уханського інституту були госпіталізовані з невстановленим захворюванням ще в листопаді 2019 року.

Тим часом Джо Байден заявив, що попросив спецслужби США “подвоїти зусилля” в розслідуванні походження COVID-19 та підготувати відповідну доповідь за 90 днів.

Liked the article?
Help us be even more cool!