ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Еспресо.TV повідомляє, що можливий напад на їх офіс

22.01.2014, 21:51

Сьогодні вночі можливий напад на офіс інтернет-телеканалу Еспресо.TV. Про це пишуть на сайті видання з посиланням на одиного з активістів Автомайдану, які зараз чергують на вулицях. 

"За словами співрозмовника видання, "тітушки" планують здійснити напад на офіс – побити вікна та техніку. Цю інформацію отримали від "тітушок", яких активісти відловлюють на вулицях Києва, а також активісти прослуховують 3 радіохвилі спецслужб. Активіст зазначив, що таким чином уже запобігли декілька нападів "тітушок"", — йдеться на сайті.

Нагадаємо сьогодні, 22 січня, оператора інтернет-телебачення Еспресо.ТВ Дмитра Двойченкова схопили і потягли до автозаку силовики. А учора, 21 січня, у журналіста телеканалу стріляв беркутівець.

Liked the article?
Help us be even more cool!