ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

ЄС знову закликав Росію негайно звільнити Сенцова

31.08.2018, 11:36
Фото - Сергій Нужненко/Радіо Свобода

У Європейському союзі вкотре закликали Росію негайно звільнити українського політв'язня режисера Олега Сенцова. Про це у Твіттері повідомляє Постійне представництво Євросоюзу при Організації з безпеки і співпраці в Європі, інформує Інтерфакс-Україна.

“ЄС закликає Росію негайно і беззастережно звільнити українського кінорежисера Олега Сенцова, який уже понад 100 днів голодує на знак протесту проти позбавлення волі українських політв'язнів в Росії”, – повідомляє Постійне представництво Євросоюзу при Організації з безпеки і співпраці в Європі.

Як повідомляв ІМІ, 21 серпня виповнилося 100 днів від часу, коли ув’язнений у Росії український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнення Москвою всіх українських політв’язнів.

Активісти в Україні та десятках країн світу провели в сотий день голодування Сенцова акції на його підтримку.

14 серпня Олег Сенцов, який голодує 93-й день, під час зустрічі з російською правозахисницею Зоєю Свєтовою назвав свій стан “передкритичним”.

8 серпня сестра Сенцова Наталя Каплан повідомила, що стан Олега погіршується. У листі до сестри Сенцов написав, що “кінець близький”.

9 серпня Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова попросилаомбудсмена РФ Тетяну Москалькову, щоб вона організувала переведення політв’язня Олега Сенцова в московський інститут або в лікарню, в якій є спеціалісти з ендогенного харчування.

7 серпня адвокат Олега Сенцова Дмитро Дінзе повідомив, що стан засудженого в Росії українського режисера погіршується, але він відмовляється від госпіталізації.

14 травня засуджений у Росії український режисер, кримчанин Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв’язнів. Сенцов має намір продовжувати голодування до своєї смерті або до звільнення 64 політв’язнів.

Росія так і не пустила українського омбудсмена Людмилу Денісову, яка перебувала в РФ, до українських політв’язнів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!