ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Ексведучий Top Gear розпродає свою колекцію авто та мотоциклів

29.07.2021, 12:02
Фото – grandtournation.com
Фото – grandtournation.com

Колишній ведучий телешоу Top Gear Річард Гаммонд виставив на аукціон особисту колекцію автомобілів. На отримані гроші він планує відкрити фірму з реставрації класичних машин. Про це повідомляє радіо "Максимум" з посиланням на сайт silverstoneauctions.

Гаммонд зазначив, що йому було вкрай важко ухвалити рішення про продаж, оскільки вся техніка з його колекції має для нього сентиментальну цінність.

Водночас Гаммонд сказав, що завдяки отриманим з продажу засобам він зможе повернути до життя набагато більше класичних автомобілів, ніж утратить зараз.

Серед виставлених на торги лотів є кілька пам'ятних мотоциклів з обмежених серій, які Гаммонд купував собі на 40- та 50-річний ювілеї. Наприклад, Norton Dominator 961 Street, випущений тиражем у 50 екземплярів, або відреставрований Moto Guzzi Le Mans Mk1 1977 року.

Крім того, Гаммонд вирішив продати одну з найулюбленіших сімейних реліквій – Bentley S2 1959 року випуску. Також на цих торгах буде виставлено ще перегоновий позашляховик Bowler CSP V8 Prototype P1 із зовнішністю класичного Land Rover Defender.

Liked the article?
Help us be even more cool!