ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Дикість проти цивілізованості – Маляр про висвітлення росіянами ситуації на фронті

14.06.2023, 13:13

У росіян немає інформаційної переваги в українському інфопросторі, а кількість їхніх "вкидів" не означає, що вони досягають мети, заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Це холості обороти, яких справді багато, і складається враження активної присутності. Зараз у них дві інформаційні задачі: деморалізувати нас, надихнути й підсилити своїх військових”, – пояснила заступниця міністра.

Вона наголосила, що будь-яка інформація, розрахована на українців, активна кілька годин. 

"Наше суспільство вже давно напрацювало критичне мислення. Відмінність їхньої інформації від нашої та стилю подачі, як і в усьому іншому – дикість проти цивілізованості", – сказала Маляр.

Водночас вона зауважила: якщо українські громадяни через рік війни продовжують вірити російським джерелам, це дійсно проблема, і тоді міністерство ще більше працюватиме над роз'ясненням, що російським джерелам вірити не можна.

Заступниця міністра додала, що своїми "вкидами" та фейками про великі втрати українських сил оборони росіяни намагаються насправді уточнити інформацію безпосередньо від громадян, не маючи надійних джерел для цього на підконтрольній Україні території.

До прикладу, говорячи про 11 знищених українських танків, росіяни сподіваються, що їм вдасться через обурених громадян дізнатися точну цифру.

На початку червня 2023 року Ганна Маляр повідомила, що силові структури окупантів примушують місцевих підприємців, які надають транспортні послуги (перевізники і таксисти), невідкладно повідомляти про людей із проукраїнськими настроями та будь-які порушення окупаційного режиму.

Liked the article?
Help us be even more cool!