ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Духовний центр "Відродження" подав до суду на шоу Майкла Щура

04.02.2019, 11:02
Фото - скріншот з відео "Телебачення Торонто"

Всеукраїнський духовний центр “Відродження” Володимира Мунтяна подав на “Телебачення Торонто” до суду за сюжет, що вийшов у 2018 році в шоу “#@)₴?$0 з Майклом Щуром”. Про це Громадському повідомив креативний продюсер “Телебачення Торонто” Євген Самойленко.

Духовний центр вимагає спростувати інформацію, яка була оприлюднена в сюжеті “Мунтян із церкви “Відродження” засушує пухлини молитвами”.

Креативний продюсер називає позов “смішним” через вимогу спростувати оціночні судження та жарти.

“Це найсмішніший позов, який нам доводилося бачити, - вони вимагають спростувати оціночні судження, жарти, сарказм та іронію. Це абсурдно і смішно. Але суд прийняв цю заяву до розгляду, і ми підемо в суд. Наші юристи впевнені, що розгляд закінчиться дуже швидко, бо все, що від нас вимагають спростувати, - оціночні судження та жарти”, - прокоментував позов Самойленко.

Мунтян вважає, що ведучий програми принижує честь і гідність релігійної організації. У позові йдеться, що в програмі неправдиво висвітлена фінансова діяльність організації та наведені неправдиві цитати. Також у позові Мунтян заперечує, що йому належить автомобіль Ferrari, про який згадує ведучий шоу.

Спростувати вимагають такі фрази: “Мунтян може засушити не тільки пухлину, а все від біполярного розладу до енурезу”, “Володимир Мунтян - пастор гомеопат” та про те, що він “годує свою паству нісенітницями”.

Наразі суд розглядає справу.

“Його не цікавить грошова компенсація, лише спростування інформації”, - зазначив адвокат Мунтяна Базик Олексій. Також на питання про шанси виграти позов адвокат сказав, що це має вирішити суд.

Нагадаємо, 30 квітня 2018 року на сайті Кабінету Міністрів України була зареєстрована електронна петиція з проханням вирішити питання щодо припинення діяльності релігійної організації “Всеукраїнський духовний центр “Відродження” в Україні.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!