ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Docudays UA розпочав приймання фільмів на цьогорічний фестиваль

01.02.2023, 11:00
Фото – Docudays UA
Фото – Docudays UA

20 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA розпочав приймання фільмів на цьогорічний фестиваль. Про це повідомляється на сайті фестивалю.

Подати свій фільм можна у дві секції: національний короткометражний конкурс DOCU / SHORT і національний повнометражний конкурс DOCU / УКРАЇНА, де представлено документальні стрічки, створені в Україні або в копродукції з Україною, а також українськими режисер(к)ами в співпраці з іноземними компаніями-виробниками. 

Стрічки для повнометражного конкурсу DOCU / СВІТ цьогоріч команда фестивалю відбиратиме власноруч.

Дедлайн приймання фільмів – 27 лютого. Подати фільм можна на платформі FilmFreeway. Для цього необхідно попередньо зареєструватися на платформі або подати фільм уже з наявного акаунту.

Організатори фестивалю зазначають, що шукають креативні документальні фільми різного хронометражу, створені не раніше ніж у 2021 році. Це фільми, які відкривають несподіваний погляд на сучасний світ, аналізують його, роблять важливий внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність.

Важливо, щоб у фільмів іноземного виробництва не було прем’єрних показів на українських кінофестивалях, українському телебаченні та онлайн-ресурсах. Як і те, щоб вони не демонструвалися досі в українському прокаті. Для українських фільмів, що подаються в межах конкурсів DOCU / КОРОТКО та DOCU / УКРАЇНА, умова з українською прем’єрою є також обов’язковою. Утім, українські фільми, що вже мали національну прем’єру, потенційно можуть бути розглянуті для позаконкурсної програми фестивалю.

Усі заявники/-ці фільмів, поданих до 27 лютого, отримають лист на електронну пошту з результатами відбору до 28 квітня. Це може бути офіційне запрошення до програми або відмова. Перші публічні оголошення фестивальних програм відбудуться з початку травня 2023 року.  

20 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться з 2 по 8 червня 2023 року. 

Liked the article?
Help us be even more cool!