ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До суду передано справу щодо ексдоцента з Херсона, який запровадив у виші російську освіту

Херсонська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього доцента одного з університетів за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури.

За даними слідства, під час окупації Херсона громадянин України обійняв посаду декана факультету “информационных технологий и дизайна” у так званому “Херсонском техническом университете” та впроваджував там стандарти освіти держави-агресора.

“Щоб організувати навчальний процес на факультеті, видавав розпорядчі документи. Здійснював загальне керівництво в організації навчальної, виховної та культурно-масової роботи факультету в цілому та кафедр, які входили в його структуру”, – йдеться в повідомленні.

На факультеті, якій очолив фігурант, навчання тривало виключно російською мовою, були введені предмети з навчальної програми країни-агресорки.

Як повідомляв ІМІ, раніше Луганська обласна прокуратура передала до суду обвинувальні акти щодо семи колишніх працівників закладів освіти, які впроваджували в навчальний процес стандарти освіти держави-агресора.

Liked the article?
Help us be even more cool!