ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До пораненого рік тому на навчаннях у Кривому Розі журналіста повертається рухливість рук

06.07.2018, 12:46

До пораненого під час військових навчань минулого року оператора сайту "Перший Криворізький" В'ячеслава Волка повертається чутливість рук та спини. Про це повідомила у Фейсбуці його дружина Інна Волк, інформує Depo.Дніпро.

За її словами, триває важкий і дороговартісний період реабілітації.

"Слава живий і проходить зараз реабілітацію, пристосовується до нового життя… Він, як і раніше, з усмішкою на обличчі, бореться з усіма труднощами. Величезна кількість людей допомогли нам і продовжують допомагати і підтримувати Славу", – написала дружина.

За її словами, чутливість почала потрохи повертатися після кількох операцій під час реабілітації в Трускавці в реабілітаційному центрі "Модричі".

Як повідомляв ІМІ, 19 лютого у Києві лікарі Інституту нейрохірургії ім. академіка Ромоданова прооперували В’ячеслава Волка. Лікарі проводили операцію з відновлення рухливості рук В’ячеслава.

6 липня 2017 року у Кривому Розі оператор міського інтернет-ресурсу “Перший Криворізький” В’ячеслав Волк отримав вогнепальне поранення у шию під час військових навчань.

Поліція затримала підозрюваного у пораненні оператора інтернет-ресурсу “Перший Криворізький” В’ячеслава Волка.

7 липня 2017 року Центрально-міський районний суд Кривого Рогу ухвалив рішення про утримання під вартою терміном 60 діб до 3 вересня підозрюваного в пораненні оператора “Першого Криворізького” В’ячеслава Волка. Також суд визначив йому заставу у розмірі 400 тис. грн.

4 вересня 2017 року адвокат В’ячеслава Волка Максим Гореліков повідомив, що військова прокуратура Криворізького гарнізону Південного регіону України не визнає оператора потерпілим в одному з кримінальних проваджень, відкритих за статтею 420 (недбале ставлення до військової служби). За цим провадженням військова прокуратура має розслідувати дії військових осіб, які організовували навчання. Захист мав оскаржити цей крок прокуратури.

За фактом поранення оператора також відкриті кримінальні провадження за статтями 128 (“Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження”) та 263 Кримінального кодексу України (“Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”). За цими справами В’ячеслава визнано потерпілим. Розслідуванням цих справ займається поліція Кривого Рогу.

22 вересня 2017 року Центрально-міський суд Кривого Рогу зобов’язаввійськову прокуратуру надати адвокату пораненого під час військових навчань оператора “Першого Криворізького” В’ячеслава Волка Максиму Горелікову постанову, згідно з якою оператора не визнають потерпілим в одному з кримінальних проваджень.

28 вересня 2017 року криворізька поліція перекваліфікувала справу пораненого під час військових навчань телеоператора В’ячеслава Волка з “необережного тілесного ушкодження” на умисне – стаття 121 Кримінального кодексу України.

10 жовтня 2017 року Центрально-Міський районний суд міста Кривого Рогу скасував постанову слідчого про відмову у визнанні потерпілою дружину пораненого під час військових навчань оператора “Першого Криворізького” В’ячеслава Волка – Інну Волк – і зобов’язав військову прокуратуру Криворізького гарнізону визнати її потерпілою у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 425 КК України.

9 листопада 2017 року у Кривому Розі розпочався судовий розглядщодо інструктора зі стрільби Ігоря Петренка, який під час військових навчань тяжко поранив оператора “Першого Криворізького В’ячеслава Волка. Прокуратура вважає, що підсудний стріляв навмисно у оператора.

15 лютого 2018 року В’ячеслава Волка перевезли до Києва до Інституту нейрохірургії імені академіка Рамоданова.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!