ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До Білорусі не впустили естонських журналістів

21.08.2020, 10:00
Фото – ERR
Фото – ERR

Влада Білорусі не впустила 20 серпня до країни телерепортерів Естонської телерадіомовної корпорації (ERR) Вахура Лаурі й Антона Алексєєва, які прибули в аеропорт Мінська.

Про це повідомляється на сайті ERR.

“Здається, вони вирішили не пускати зараз до країни іноземних журналістів”, – сказав Лаурі.

За його словами, він разом з колегою Алексєєвим з програми “Актуальна камера російською мовою” подали заяву на акредитацію на домашній сторінці Міністерства закордонних справ Білорусі, але, на відміну від попередніх клопотань, розгляд цієї заяви затягнувся. 

“Міністерство закордонних справ Білорусі досі розглядає нашу заяву”, – сказав Лаурі та додав, що відсутність акредитації нібито і стала причиною для відмови у в'їзді.

У приміщенні аеропорту, в якому містяться недопущені в країну особи, з журналістами ERR також були поляки, серби, німець і грузин. 

“Не знаю, чи всі вони були журналістами, але це були ті, кого не пустили до країни і хто намагався звідти вибратися”, – пояснив Лаурі.

Репортери ERR прибули до Мінська опівдні 20 серпня і після рішення білоруської влади вирушили назад.

Московський кореспондент ERR Антон Алексєєв працював у Білорусі 9 серпня, під час президентських виборів, висвітлюючи передвиборчі настрої і пов'язані з фальсифікацією результатів масові протести перших днів.

Як повідомляв ІМІ, 18 серпня Державний прикордонний комітет Республіки Білорусь відмовив у в’їзді до країни 17 представникам іноземних ЗМІ через відсутність акредитації для ведення журналістської діяльності на території країни.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!