ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

До 5 лютого – реєстрація на участь в онлайн-школі "Якісний дебют у журналістиці"

19.01.2021, 11:05
Фото – detector.media
Фото – detector.media

До 5 лютого включно триває реєстрація на участь в онлайн-школі “Якісний дебют у журналістиці”, яку організовує громадська організація “Детектор медіа”.

Мета тренінгового курсу – дати мотивованим молодим людям, які прагнуть стати журналістами, базову практичну підготовку та менторську підтримку для створення повноцінного авторського матеріалу, який буде опублікований в авторитетному медіа.

Узяти участь у тренінговому курсі можуть студенти медійних спеціальностей, які ще не мають досвіду роботи. Найстаранніші учні отримають оплачене стажування.

Навчання відбуватиметься в Zoom у форматі чотирьох триденних модулів із проміжками у два-три тижні. Кожен модуль охоплюватиме лекції; розбори домашніх завдань; онлайн-зустрічі з досвідченими журналістами / редакторами та з молодими, але вже успішними журналістами. Протягом навчання кожен учасник за допомогою ментора працюватиме над власним матеріалом в одному з трьох запропонованих текстових жанрів: репортаж, аналітична стаття або інтерв’ю.

Заявки на участь у тренінговому курсі можуть подавати студенти з усієї України (денної чи заочної форми навчання), які навчаються на спеціальностях, пов’язаних із медіа (журналістика, видавнича справа і редагування, медіакомунікації  тощо.

Важливо: навчальна програма розрахована на початківців без досвіду в практичній журналістиці, але мотивованих та зацікавлених у здобутті медійного фаху.

Анкету для участі в тренінговому курсі можна заповнити тут.

Результати добору будуть оголошені до 12 лютого.

Участь у тренінговому курсі безкоштовна. Авторам найкращих матеріалів буде запропоновано пройти дистанційне оплачене місячне стажування в “Детекторі медіа” та виданнях-партнерах.

Автор курсу і ментор школи – Отар Довженко, керівник навчального напряму ГО “Детектор медіа”, який шість років (2012–2018) готував журналістів-початківців до входження в професію в Школі журналістики Українського католицького університету.

ГО “Детектор медіа” запустила “Школу якісних медіа” у 2018 році. Відтоді втілено масштабні навчальні проєкти для білоруських блогерів і журналістів, для українських відеоблогерів, для українських тележурналістів та для білоруських відеоблогерів. 

Із запитаннями звертатися до менеджера проєкту Сергія Кравчука serg.kravchuk.dm@gmail.com.

Тренінговий курс здійснюється за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проєкт “Медійна програма в Україні”, який виконується міжнародною організацією “Internews”.

Liked the article?
Help us be even more cool!