ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 30 червня – приймання робіт на фотоконкурс "Вікі любить Землю"

18.05.2021, 10:54
Фото – Вікімедіа Україна
Фото – Вікімедіа Україна

Громадська організація “Вікімедіа Україна” запрошує професійних фотографів та аматорів до участі в міжнародному конкурсі фотографій пам’яток природи “Вікі любить Землю” – 2021.

Про це повідомила пресслужба організації.

На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання. 

З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу “Вікі любить Землю”, присвяченого пам’яткам природи. У 2021 році змагання організовується в 30 країнах.

В Україні конкурс проходить дев’ятий рік поспіль і має на меті фотографування об’єктів українського природно-заповідного фонду (ПЗФ). Конкурсні списки містять понад 8 тисяч об’єктів ПЗФ України. Половину з них уже представлено на фотографіях від учасників конкурсу минулих років; загалом зібрано понад 110 тисяч світлин. Водночас ще для близько 4 тисяч пам’яток не подано жодної фотографії. 

Для участі в конкурсі потрібно протягом червня завантажити фото власного авторства, зроблені будь-коли в національних природних парках, заказниках, ботанічних садах тощо. Це можуть бути фото краєвидів, окремих дерев, що є ботанічними пам’ятками, та макрофото флори й фауни ПЗФ. Списки пам’яток та інструкції із завантаження фото доступні на сторінці конкурсу у Вікісховищі: commons.wle.org.ua.

Основними номінаціями конкурсу є “кількісна” та “якісна”. У першій будуть відзначені учасники, що сфотографують найбільше пам'яток (перевага віддаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не висвітлені у Вікісховищі або висвітлені не досить; оцінка залежить від рівня представленості світлини). У межах другої номінації журі обере найкраще фото кожного з 27 регіонів України, а з поміж них – 10 найкращих фото національного змагання загалом. Для міжнародного етапу будуть окремо відібрані 15 світлин у двох категоріях – пейзажні фото і макрофото тварин, рослин і грибів.

Детальний регламент конкурсу доступний за посиланням: wikilovesearth.org.ua/rules

На переможців основних номінацій чекають цінні призи. Також в українській частині конкурсу плануються спеціальні номінації, як-от для відеозаписів та аерофото, з окремими призами. 

Детальніше з умовами та історією конкурсу можна ознайомитися на сайті: wle.org.ua.

Liked the article?
Help us be even more cool!