ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

До 26 квітня – тендер на проведення дослідження "Довкіллєва проблематика в публічному інформаційному просторі України"

19.04.2021, 12:47

Міжнародний фонд "Відродження" оголошує тендер на проведення дослідження "Довкіллєва проблематика в публічному інформаційному просторі України" в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні.

"Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні" (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (далі – Ініціатива, або EPAIU) виконується Міжнародним фондом "Відродження" (МФВ) за фінансової підтримки Швеції. Метою Ініціативи є сприяння сталому розвитку громадських організацій – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті, – які зможуть сприяти реформам в Україні через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля.

Мета – проаналізувати: чи відбулися кількісні і якісні зміни у висвітленні екологічної проблематики в публічному інформаційному просторі України за 2019–2021 роки; які теми й формати матеріалів на екологічну тематику користувалися найбільшою увагою шукачів інформації; які види інформаційних ресурсів  (платформ) мали найбільший попит у читачів і глядачів; що було джерелом інформації для написання опублікованих матеріалів.

Очікуваний результат: аналітичний огляд і висновки за результатами проведеного дослідження згідно з Технічним завданням, рекомендації МФВ щодо сприяння висвітленню екологічної проблематики в публічному інформаційному просторі та поширенню екологічного мислення серед громадськості.

Термін проведення дослідження: з травня по серпень. Термін подання аналітичного звіту за результатами дослідження до МФ "Відродження" – до 30 вересня. Мова звіту – українська.

Учасники тендеру: дослідницькі групи (орієнтовно три особи), які мають досвід здійснення досліджень інформаційного простору за заданими критеріями та формування відповідних аналітичних звітів, а також володіють технічними можливостями для цього. Обов'язкова умова щодо складу дослідницької групи: наявність принаймні одного фахівця / фахівчині з екологічної тематики.

Критерії відбору: врахування умови щодо складу дослідницької групи; відповідність тендерної заявки до Технічного завдання; наявність опублікованих раніше аналітичних матеріалів, що стосуються аналізу / оцінки інформаційного простору  (звіти, статті, аналітичні огляди тощо); володіння технічними можливостями для проведення дослідження.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає Технічному завданню.

Обов’язкові додатки до тендерної пропозиції (формат – у довільній формі):

  • Методологія дослідження (пропонується дослідницькою групою, але з урахуванням побажань МФВ).
  • Опис технічних можливостей дослідницької групи, володіння інструментарієм для проведення такого типу досліджень (наприклад, доступ до сервісу з моніторингу медіа).
  • Склад дослідницької групи (список залучених осіб із зазначенням їхніх імен, прізвищ, ролі в дослідницькій групі, місця основної роботи, контактів, а також стислих CV-портфоліо, які аргументують залучення цих осіб до дослідження).
  • Бюджет тендерної пропозиції (прохання деталізувати, на які саме статті витрат запитуються кошти). Оплата послуг дослідників здійснюватиметься за прямим договором між ними та МФВ – ЦПХ або з ФОП.

Тендерні пропозиції, що не відповідають переліченим вище вимогам, розглянуто не буде.

Надсилати тендерні пропозиції в електронному вигляді на адресу kukharenko@irf.ua. У темі електронного листа прохання зазначити "Тендер довкілля в інфопросторі України".

Останній термін подання тендерних пропозицій – 26 квітня.

Оголошення результатів тендеру – 30 квітня.

Контактна особа – Тетяна Кухаренко, менеджерка Програми "Демократична практика" та Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, kukharenko@irf.ua.

Liked the article?
Help us be even more cool!