ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

До 18 грудня – приймання заявок на тендер "Інтерньюз-Україна" на виконання медіапроєкту

09.12.2020, 16:11
Фото – exlibris.ru
Фото – exlibris.ru

Громадська організація "Інтерньюз-Україна" оголошує тендер на виконання медіапроєкту в національному онлайн-медіа в межах комунікаційної кампанії "Приватизація державного майна".

Заявки на участь у тендері приймаються до 18 грудня 2020 року на пошту vtokareva@internews.ua.

Мета

Роз’яснення реформи корпоративного управління й, зокрема, процесів приватизації держмайна через онлайн-ресурс privatization.gov.ua та електронну торгову систему "Прозорро. Продажі".

Обговорення переваг приватизації збиткових, неефективних та нестратегічних державних об'єктів і залучення нових інвестицій у прозорий та чесний спосіб.

Висвітлення успішних кейсів і пояснення правил аукціонів задля залучення підприємців до малої приватизації. Формування позитивної громадської думки щодо реформи, комунікація переваг прозорої приватизації та перспектив розвитку придбаних державних об'єктів.

Цільові аудиторії: потенційні учасники аукціонів малої приватизації, інвестори, лідери думок, громадські активісти, широка громадськість (українці віком 18–65 років).

Формат: інтернет-проєкт у загальнонаціональному медіа, що дозволить залучити найбільше представників цільових аудиторій, додаткове просування в соціальних мережах.

Описова частина, фото- та ключовий контент надається замовником (якщо виконавець може виготовити вищезгадані матеріали, просимо відобразити цю частину у вигляді опційних статей бюджету).

Алгоритм співпраці

Переможець тендеру (виконавець) отримує передоплату й починає роботу над імплементацією проєкту. Замовник залишає за собою право відмовитися від продовження співпраці, якщо технічне завдання, строки виконання, якість робіт не відповідатимуть вимогам затвердженого проєкту. У такому разі співпрацю буде завершено та оголошено новий тендер.

Часові межі

Підготовка та виготовлення проєкту: до 31 січня 2021 року. Наповнення контентом, запуск та просування проєкту: 1 лютого – 31 березня 2021 року. Подання звітності та показників результативності проєкту: до 8 квітня 2021 року.

Організаційно-технічна інформація

1. Складові тендерної пропозиції:

 • Опис проєкту (концепція).
 • Запропонований бюджет (форму бюджету надано нижче).
 • Виробничий план (графік виконання робіт).
 • Опис досвіду у сфері виготовлення медіапроєктів та спецпроєктів (портфоліо, резюме основних виконавців).
 • Реєстраційні документи.
 • Опис досвіду співпраці з громадським сектором або програмами міжнародного співробітництва (буде перевагою).

2. Строки надання тендерної пропозиції

Заявки на виконання медіапроєкту приймаються до 18:00, 18 грудня 2020 р. (п’ятниця).

Заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: vtokareva@internews.ua з темою листа: "Тендер на виконання медіапроєкту".

3. Оформлення тендерної пропозиції

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які підготовлені українською мовою та вчасно надіслані електронною поштою.

4. Вимоги до послуг та оплати

Оплата послуг здійснюється ГО "Інтерньюз Україна" на підставі підписаного з виконавцем договору про надання послуг та кошторису витрат на виробництво шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця в гривнях.

Участь у тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи – підприємці (ФОП) (на загальній системі чи на третій групі спрощеного оподаткування). Для ФОП обов’язкова наявність КВЕДів, які відповідають послугам, зазначеним у тендері.

5. Критерії вибору переможців

 • Відповідність заявки умовам тендерної документації (наявність усіх документів, зазначених у п. 1 "Складові тендерної пропозиції").
 • Наявність деталізованого бюджету.
 • Наявність графіку виконання.
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг.
 • Креативна ідея та якість запропонованої концепції втілення медіапроєкту.
 • Прогнозоване охоплення ЦА проєкту та показники ефективності.
 • Прийнятна ціна та умови надання послуг.

6. Визначення переможців

Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями, які зазначені в Тендерній пропозиції.

7. Оприлюднення результату

Переможцю тендеру буде надіслано листа електронною поштою з результатами тендеру та відповідною інформацією.

Форма бюджету

Доступна за посиланням.

Додаткову інформацію можна отримати у координаторки Вікторії Токарєвої, "Інтерньюз-Україна", за телефоном +38 093 651 94 44 або е-поштою vtokareva@internews.ua.

Liked the article?
Help us be even more cool!