ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 17 вересня – приймання заявок на стипендію UNESCO для українських журналістів

Фото – Львівський медіафорум
Фото – Львівський медіафорум

Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) надасть 200 журналістам по $600 для продовження професійної діяльності. Про це повідомляється на сайті Львівського медіафоруму.

Стипендії надаватимуться українським журналістам, які опинились у скрутному становищі внаслідок війни в Україні, щоб вони могли продовжувати працювати й інформувати суспільство.

Заявки на отримання стипендії можуть подавати професійні журналісти, редактори, творчі працівники медіа інших спеціальностей, які:

  • живуть і працюють в Україні після 24 лютого 2022 року;
  • заробляють на життя тільки або переважно журналістською роботою;
  • дотримуються професійних стандартів і Кодексу етики українського журналіста;
  • опинились у скруті через війну в Україні або не мають ресурсів для втілення професійних планів, результатом яких буде суспільно важливий медійний контент;
  • нададуть згоду на оброблення своїх персональних даних.

Для подання заявки потрібно заповнити форму. Дедлайн – 17 вересня 23:59.

Заявки розглядатиме в хронологічному порядку подання незалежна комісія експертів. Результати відбору заявники отримають на електронну пошту. Інструкції щодо отримання коштів надішле World Food Programme через повідомлення SMS.

Стипендія в розмірі $600 буде виплачена поштовим переказом.

Програма UNESCO Emergency Grants for Ukrainian Journalists покликана підтримати українських журналістів, які опинились у скруті, втратили джерела доходу або ресурси для втілення суспільно важливих професійних планів. Програма втілюється завдяки щедрій підтримці народу Японії.

Організатори звертають увагу, що реєстрація не гарантує відбір до участі в Програмі, та залишають за собою право не надавати пояснень щодо результатів відбору.

Liked the article?
Help us be even more cool!