ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 15 вересня – приймання заявок на конкурс грантів для переміщених ЗМІ з Криму та Херсонщини

24.08.2022, 14:40
Фото – framestr.com
Фото – framestr.com

Центр прав людини ZMINA оголосив конкурс грантів для ЗМІ, які працювали в Криму та Херсонській області до окупації і після окупації перемістилися на підконтрольну уряду України територію та продовжують висвітлювати проблематику окупованого Півдня України.

Мета проєкту – збільшити кількість і якість точної та об’єктивної інформації про ситуацію і процеси в окупованому Криму та/або на Херсонщині й вплив широкомасштабної збройної агресії рф.

Гранти для висвітлення вказаної проблематики будуть надані на конкурсній основі зареєстрованим громадським організаціям і ЗМІ кримського і херсонського походження. 

Пріоритетами проєкту є матеріали з актуальної проблематики окупованих територій, спрямовані на внутрішньоукраїнську аудиторію, людей, які проживають в окупованому Криму і на Херсонщині, а також міжнародну спільноту. Створюваний у межах проєкту контент має відповідати професійним журналістським стандартам. 

Основні статті витрат у межах проєкту можуть охоплювати оплату роботи журналістів, редакторів та інші витрати, пов’язані з безпосереднім виробництвом журналістських матеріалів, придбання необхідного обладнання, підтримку висвітлення подій та процесів у Криму та на Херсонщині українською, англійською, російською та іншими мовами тощо.

Під час оцінювання перевага буде віддана проєктним заявкам, які охоплюють створення унікального контенту з Криму і Херсонщини, вплив широкомасштабної збройної агресії на ситуацію в окупованих регіонах, а також містять стратегію поширення контенту в ЗМІ та/або соціальних мережах для максимального привернення уваги аудиторії та збільшення присутності цієї тематики в українському та/або міжнародному інформаційному просторі.

Тривалість реалізації журналістських проєктів не має перевищувати шість-вісім місяців. Очікуваний час початку проєктів – 1 жовтня 2022 року.

Розмір фінансування може варіюватися від 200 до 400 тисяч гривень. 

Отримання аплікаційної форми – за запитом на адресу [email protected]

Заповнену заявку для участі в конкурсі необхідно подати до 15 вересня 2022 року включно на адресу [email protected]

Liked the article?
Help us be even more cool!