ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

До 15 листопада – реєстрація на тренінг про конфліктно чутливу журналістику

11.11.2020, 12:07
Фото – gg-school.ge
Фото – gg-school.ge

До 15 листопада триває реєстрація на тренінг для журналістів / журналісток “Конфлікт-чутлива журналістика і діалог: методи та засоби об’єднання суспільства”, який відбудеться 23–25 листопада в Дніпрі.

Захід організовує громадська  організація “РЕОМ” у межах проєкту “Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!”.

Під час триденного тренінгу, учасники / учасниці отримають знання щодо створення конфлікт-чутливого контенту, важливості недискримінаційного підходу та толерантної риторики в журналістських матеріалах, а також зможуть обговорити значення журналістської діяльності в контексті побудови суспільного діалогу в Україні.

Протягом тренінгу відбудеться онлайн-ввімкнення експертів з Німеччини: 

  • Werner Sonne, шеф-редактор Берлінського бюро ARD–TV, експерт з геополітики та міжнародної безпеки, автор багатьох книг та публікацій (зокрема, на тему воєнного конфлікту в Україні); 
  • Thomas Kreutzmann, телеведучий та кореспондент німецького ARD–TV, репортер у телепрограмах, присвячених виборам, автор серії матеріалів про процес об’єднання Німеччини, чеську, португальську та іспанську внутрішню та зовнішню політику.

Участь у тренінгу безкоштовна. У разі повної участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків на суму не більш ніж 1000 грн (за наявності оригіналів в обидва боки).

Для участі необхідно заповнити анкету. Про результати відбору буде повідомлено 17 листопада 2020 року на електронну адресу кандидата/-ки.

По додаткові питання звертатися до координаторки проєкту пані Наталі за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com.

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства закордонних справ Німеччини.

Організатори зауважують, якщо епідеміологічна ситуація в Дніпрі погіршиться і будуть запроваджені обмеження пересувань, зібрань та користування приміщеннями, тренінг буде перенесено до Києва.

Liked the article?
Help us be even more cool!