ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 10 лютого – реєстрація на стипендіальну програму для журналістів-початківців

01.02.2023, 10:23
Фото – Media Development Foundation
Фото – Media Development Foundation

До 10 лютого триває реєстрація на другий набір на програму для журналістів-початківців Fellowship for mediamakers, яку організовують Media Development Foundation разом з німецькими партнерами Media in Cooperation and Transition – MICT.

Тривалість програми – чотири місяці. Її учасники навчатимуться в досвідчених медійників написанню матеріалів у різних напрямах і жанрах, пройдуть тренінги з працевлаштування, отримають психологічну підтримку, техніку для роботи, а також стипендію в розмірі 1 тисячі євро на місяць.

Навчання відбуватиметься онлайн, тож учасники програми зможуть продовжити працювати у своїх редакціях. Водночас матимуть можливість поїхати на двотижневе або місячне стажування в топових українських редакціях.

Програма розрахована на журналістів до 25 років з досвідом до двох років роботи в медіа. Серед усіх охочих незалежна комісія відбере 30 найкращих та найвмотивованіших кандидатів.  

Подати заявку можна тут.

Програма реалізується за підтримки MICT та МЗС Німеччини.

Нагадаємо, навчання першого набору програми закінчилося у грудні 2022 року

Media Development Foundation – центр медіаекспертизи, який зосереджений на розширенні можливостей журналістів і медіаорганізацій.

Liked the article?
Help us be even more cool!