Терористична організація “ДНР” з 29 жовтня розпочала акредитацію журналістів на свої “вибори парламенту” 2 листопада. При цьому журналістам пропонують лише два напрямки пересування.

“Журналістам, які висвітлюють виборчу кампанію в Донецькій Народній Республіці (ДНР) і хід голосування в день виборів – 2 листопада 2014 року, необхідно отримати акредитацію. Заявку на акредитацію потрібно відправити на електронну пошту: [email protected]”, – йдеться на сайті “прес-центру уряду та верховної ради “ДНР”.

Також в “ДНР” зазначають, що для проходження акредитації, окрім заяви з проханням про реєстрацію, необхідно представити список журналістів (ПІБ), їх контакти. Крім того, потрібно вказати маршрут прес-туру у день виборів.

“У зв'язку з військовим становищем і бойовими діями в регіоні, в цілях безпеки 2 листопада для журналістів буде організовано транспорт за двома напрямками. Перша група: Донецьк, Амвросіївка, Старобешеве, Тельманове, Новоазовськ Друга група: Донецьк, Макіївка, Харцизьк, Іловайськ, Сніжне, Горлівка. Під час виборів представники від кожного ЗМІ можуть працювати в двох позначених групах, однак про це необхідно повідомити заздалегідь, так кількість місць обмежена”, – йдеться у повідомленні.

Акредитація триватиме до 31 жовтня.

Нагадаємо, на 2 листопада в “ЛНР” та “ДНР” запланові “вибори парламенту”.

Президент України Петро Порошенко заявив, що “вибори парламенту” так званих “ДНР” та “ЛНР”, які терористи планують провести 2-го листопада, є незаконними і не будуть визнані в світі.