ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Дніпровська міськрада виділила 14 млн грн на висвітлення діяльності в медіа

18.02.2020, 11:55
Фото – flyparade / Getty Images
Фото – flyparade / Getty Images

Комунальне підприємство “Організаційно-аналітична служба” Дніпровської міської ради в січні-лютому за результатами тендерів уклало чотири угоди з місцевими ФОПами про висвітлення діяльності Дніпровської міськради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через ЗМІ на загальну суму 13,54 млн грн. Про це повідомляє видання “Наші гроші” з посиланням на систему “Прозорро”.

Передбачено надання послуг до кінця року та післяплата протягом трьох місяців.

Так, зареєстрований у грудні 2017 року ФОП Олейников Олексій Олегович отримає за послуги на регіональних телеканалах 3,49 млн грн. Замовлено 20 комплексних розміщень на 9, 11, 34 каналах, NobelTV і ТРК “Відкритий”.

Як пише видання, колись Олейников продавав сантехніку через вконтакті. Газета “Лица” писала, що він працював у фірмі “Пунш”, яка належала Маріанні Гавриленко – подрузі Віталія Танцюри. Той керує ТОВ “Дія Лайт”, яке вигравало підряди міськради на проведення свят.

Ще 3,36 млн грн виплатять зареєстрованій у серпні 2019 року фізичній особі – підприємцю Білій Тетяні Сергіївні за послуги в мережі Інтернет. Вона зареєстрована в одному будинку з ФОПом Білим Романом Валентиновичем, який також отримував аналогічні підряди мерії Дніпра.

Йдеться про 150 публікацій на сайтах obozrevatel.com, kp.ua, censor.net.ua, dnpr.com.ua, opentv.media (“Відкритий”), nashemisto.dp.ua по 8 380 грн та 400 публікацій на сайтах gorod.dp.ua, dnepr.info, dp.vgorode.ua, 056.ua, dpchas.com.ua, afishadnepr.com.ua, 34.ua (34 канал), dnepr.express, gorsovet.com.ua, dv-gazeta.info, dnepr.news по 5 245 грн.

ФОПу Салаті Ользі Вікторівні дадуть 3,35 млн грн за висвітлення в пресі. Йдеться про 125 публікацій у виданнях “КП в Україні”, “Днепр вечерний”, “Аргументы и факты”, “Зоря-Город”, “Наше місто”, “Вісті Придніпров’я”, “Горожанин плюс”, “Теледом”, “Телескоп” і “Теленеделя” по 26 800 грн.

Зареєстрований у липні 2019 року ФОП Кулик Анжеліка Леонідівна надасть послуги на радіо за 3,34 млн грн. За даними видання, раніше вона займалася нарощуванням вій через вконтакті.

Йдеться про 7 700 аудіороликів на “Хіт-ФМ”, “Максимум ФМ”, Kiss FM, Радіо Релакс, Радіо Рокс, “Русское радио – Україна”, Радіо Мелодія. Із них 3 300 штук до 60 секунд коштуватимуть по 608 грн., 4 400 аудіороликів до 30 секунд – по 304 грн.

Єдиними конкурентами були ФОП Костін Ігор Вікторович на торгах щодо радіо, ФОП Михайленко Василь Григорович на торгах щодо інтернету та ФОП Горчаков Олексій Сергійович на торгах щодо преси. Тендер щодо телебачення Олейников виграв у Білої.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!