ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Для журналістів розробили застосунок TRFilter, який розпізнає та позначає шкідливі коментарі

09.06.2022, 11:24
Фото – скриншот із сайту trfilter.org
Фото – скриншот із сайту trfilter.org

Thomson Reuters Foundation пропонує журналістам скористатися безкоштовним вебзастосунком TRFilter, який допомагає захиститися від онлайн-цькування та насильства.

TRFilter – це перша програма, що дозволяє користувачам фіксувати та захищатися від онлайн-цькування й насильства, даючи їм змогу взяти стрічку в соцмережах під свій контроль і зосередитися на власній професійній діяльності.

Цей застосунок синхронізується з твіттер-акаунтом користувача, автоматично розпізнає та позначає шкідливі коментарі. Також він обмежує контакт журналіста з небажаним контентом, дозволяючи йому чи їй блокувати, ігнорувати або зберігати коментарі у великих кількостях. В цьому застосунку користувач також може створювати звіти для зберігання чи за потреби передати третій стороні, якій користувач довіряє.

Thomson Reuters Foundation зазначає, що журналісти потерпають від хвилі інтернет-насильства. Зокрема, майже 75% журналісток мають досвід онлайн-цькування, погроз фізичним та сексуальним насильством і навіть убивством. Це призводить до психологічних чи фізичних травм, а також до самоцензури.

Для отримання застосунку потрібно зареєструватися – тут.

Liked the article?
Help us be even more cool!