ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Дезінформація про COVID-19 від Росії та Китаю впливовіша за інформацію місцевих ЗМІ – дослідження

30.06.2020, 13:30
Фото – lifo.gr
Фото – lifo.gr

Дезінформація про COVID-19 від російських та китайських державних ЗМІ у Франції, Іспанії та Німеччині в певних випадках досягає більшої аудиторії в соціальних медіа, ніж новини від великих медіа всередині цих країн. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на дослідження Оксфордського інтернет-інституту (OII).

Аналітики виявили, що аудиторія франкомовних новин від російської міжнародної мережі RT у Twitter та Facebook була вп’ятеро більшою, ніж аудиторія новин від великого французького щоденного видання Le Monde.

Китайське міжнародне радіо тим часом досягло в п’ять разів більшого залучення аудиторії, ніж провідна іспанська газета El Pais.

“Багато з цих підтримуваних державою ЗМІ змішують авторитетне, базоване на фактах інформування про коронавірус із оманою та неправдивою інформацією, що може призвести до більшої незрозумілості”, – заявила асистентка Оксфордського інтернет-інституту Катаріна Ребелло.

Співавтор дослідження, директор OII Філіп Говард додав, що на франкомовних, німецькомовних та іспанськомовних користувачів соціальних мереж працюють також підтримувані державою ЗМІ Ірану та Туреччини.

Під час дослідження аналітики дослідили 20 найпопулярніших історій кожного ЗМІ за 18 травня – 5 червня.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!