ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Держкомтелерадіо не рекомендує ввозити в Україну ще 9 російських книжок

23.08.2018, 12:12

Державний комітет з телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо) розширив до 193 книжок перелік видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терактів, посягання на права і свободи людини. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу Держкомтелерадіо.

Зокрема, перелік доповнено дев'ятьма російськими книжками - тепер у ньому 187 російських видань. Також у переліку - дві книжки з окремих районів Донецької та Луганської областей і чотири - з України.

Зокрема, до списку внесено книжки: “Без Крыма России не быть! “Место силы” всей Русской Земли”, “Народ-победитель. Хранитель Евразии”, “Как Русь стала Сверх-Державой. “Неправильная Империя”, “Золотая Русь. Почему Россия не Украина?”, “Как Золотая Орда озолотила Русь. Мифы и правда о “татаро-монгольском Иге” (Олексій Шляхторов), “Украинская чума. История противостояния и вооруженной борьбы советской администрации с украинским националистическим движением на территории Западной Украины в 1945-1955 годах” (Олег Ракитянський), “Происхождение украинского сепаратизма” (Микола Ульянов), “Казненный колокол” (Борис Євсєєв) и “Диалог с грядущим русским царем” (Борис Максименко, Дмитро Зубов).

З повним переліком книг можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України.

Раніше Державний комітет з телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в Україну 63 видань.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!