ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Держкомтелерадіо не дав дозволу на ввезення книжок, які містять ознаки російської пропаганди

29.11.2019, 16:59
Фото – osvitanova.com
Фото – osvitanova.com

Держкомтелерадіо відмовив ТОВ "Якабу трейд" у видаванні дозволів на ввезення в Україну книг, виготовлених у Росії, через ознаки пропаганди держави-агресора. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Держкомтелерадіо.

"Держкомтелерадіо відмовив ТОВ "Якабу трейд" у видачі дозволу на ввезення деякої видавничої продукції, що виготовлена в Росії і містить ознаки пропаганди держави-агресора", – йдеться в повідомленні.

Відповідне рішення ухвалено на підставі негативного висновку експертної ради Державного комітету телебачення і радіомовлення України з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо зарахування її до такої, що не дозволена до розповсюдження на території України.

"Зокрема, не дано дозвіл на ввезення з метою реалізації дитячої книги Тетяни Зарубіної "От динозавра до компота. Ученые отвечают на 100 (и еще 8 вопросов обо всем)" московського видавництва "Розовый жираф". Експерти зазначили, що окремі глави цієї книги написані в дусі російської пропаганди, яка зомбує дітей, що Росія є наддержавою, формуючи водночас зневагу до інших суверенних держав", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Держкомтелерадіо відмовив ТОВ "Якабу трейд" у видаванні дозволів на ввезення з території Російської Федерації 54 книг, у яких присутні ознаки пропаганди держави-агресора.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!