ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Держдума Росії розширила список сайтів для позасудового блокування

22.12.2021, 16:13
Фото – depositphotos.com
Фото – depositphotos.com

Держдума Росії ухвалила в третьому читанні законопроєкт про позасудове блокування сайтів, які продають підроблені документи: дипломи про вищу освіту, військові квитки, права водія, сертифікати про вакцинацію, повідомляє Радіо Свобода.

Також можна буде блокувати сайти за неправдиві повідомлення про акти тероризму. Роскомнагляд блокуватиме сайти за поданням генеральної прокуратури.

З ініціативи генпрокурора або його заступників аналогічний захід може застосовуватися до сайтів з інформацією, яка містить виправдання екстремізму. Також документ охоплює положення про блокування інформації із закликами до масових заворушень.

У липні президент Росії Володимир Путін підписав закон про позасудове видалення інформації і блокування інтернет-ресурсів, де ганьбиться честь і гідність. Згідно з документом, недостовірна або зневажлива до честі та гідності інформація має бути видалена з мережі протягом 15 днів після заяви громадянина до прокуратури та перевірки її відомством. Якщо прокуратура вирішить, що заява є обґрунтованою, а на ресурсі розміщену "ганебну" інформацію не видалено, то цей сайт може бути заблокований.

Liked the article?
Help us be even more cool!