ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Держдеп США виділить мільйон доларів на підтримку вільного Інтернету в Україні

12.03.2019, 16:14
Фото - ukrainian.voanews.com

Державний департамент США оголосив тендер на реалізацію програми, що сприятиме підтримці та просуванню свободи Інтернету на території України в умовах гібридної війни з Російською Федерацією. Відповідне повідомлення опубліковано на сайті Держдепу, повідомляє “Детектор медіа”.

Документ повідомляє, що Держдеп США, а також Бюро з питань демократії, прав людини і праці (DRL) оголосили відкритий тендер. У ньому можуть взяти участь організації, які зацікавлені долучитися до програм сприяння свободі Інтернету в Україні.

Для реалізації проекту в Держдепі закликають об’єднати зусилля експертів техсфери, представників громадянського суспільства, ЗМІ, юристів та інших. Метою такою групи має стати розроблення можливого сценарію захисту Інтернету в Україні та перешкоди гібридній війні з Російською Федерацією.

“Програма повинна зосередитися на консенсусі серед зацікавлених сторін в Україні щодо свободи висловлення думок під час конфлікту, зокрема щодо розв'язання питань самоцензури, а також перетину між питаннями національної безпеки та свободи слова в Інтернеті”, — сказано в документі.

Конкурс передбачає, що цю програму фінансуватимуть протягом одного-трьох років. США готові профінансувати ініціативу в розмірі від 500 тисяч доларів до понад 1,18 мільйона доларів.

Нагадаємо, нещодавно США заблокували російську “фабрику тролів” під час виборів до Конгресу.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!