ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Держреєстраційна служба скасувала свідоцтва сепаратистських газет

16.10.2014, 14:14

Держкомтелерадіо України спільно з правоохоронними органами, Державною реєстраційною службою України, Укрпоштою та за підтримки громадськості вживають заходів щодо очищення вітчизняного інформаційного простору від сепаратистської преси. Про це заявляє  директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України Богдан Червак.

У зв'язку з порушенням Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» Державною реєстраційною службою визнано такими, що втратили чинність, свідоцтва про державну реєстрацію друкованих ЗМІ: збірника «Україна. Південний регіон. Новороссийский календарь», газет «Новороссийский курьер», «Русский мир Украины», «Русская культура Украины», «Руський блок. Україна», «Русский блок. Украина», «Червона зірка», «Красная звезда», а також журналів «Російська мова та література в навчальних закладах», «Русский язык и литература в учебных заведениях», «Русский язык, литература, культура в школе и вузе», «Російський профіль», «Русский профиль», Russian profile, Russischer profile, «Російський рок», «Русский рок», «Личности России», Persons of  Russia.

За словами Червака, Держкомтелерадіо й надалі докладатиме зусиль для безумовного виконання чинного законодавства усіма суб'єктами інформаційної діяльності.

Нагадаємо, у червні Служба безпеки України надіслала лист до Державної реєстраційної служби України для ініціювання позбавлення ліцензій у судових інстанціях низки сепаратистських видань.

«Телекритика»

Liked the article?
Help us be even more cool!