Державне агентство України з питань кіно анулювало прокатні посвідчення і скасувало державну реєстрацію російських серіалів “Каменська 5” і “Каменська 6” через пропаганду в них силових структур держави-агресора. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на допис голови Держкіно Пилипа Іллєнка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Відповідаючи на запитання в коментарях, Іллєнко повідомив, що телесеріали “Каменська 2”, “Каменська 3” і “Каменська 4” не мають дійсних прокатних посвідчень в Україні, тому необхідності їх забороняти немає. Що стосується “Каменська 1”, то його експертизу ще не провела Експертна комісія з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно.

Нагадаємо, Держкіно заборонило до показу близько 165 фільмів і телесеріалів на виконання закону про заборону російських фільмів, знятих після 2014 року, і російських фільмів з пропагандою силовиків, знятих після 1 серпня 1991 року.