ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Депутати від "Слуги народу" пропонують змінити процедуру призначення членів Нацради

04.09.2019, 09:49

Народні депутати від партії “Слуга народу” пропонують затвердити нову процедуру призначення та звільнення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, повідомляє Громадське.

Відповідний законопроєкт про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення №2036 зареєстровано в парламенті 3 вересня.

Також депутати від "Слуги народу" зареєстрували 3 вересня законопроєкт №2035, яким пропонують внести зміни до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям.

За словами депутатки від “Слуги народу” Євгенії Кравчук, зміни в законі про Нацраду мають затвердити “адекватну процедуру призначення та звільнення членів органу”.

“Чинне законодавство передбачає двомісячну відсутність членів Нацради, які призначаються за квотою Верховної Ради, допоки триває процедура відбору та їх призначення. Ми вважаємо це неприпустимим і хочемо забезпечити безперервну роботу регулятора”, – зазначила у себе на фейсбуці Євгенія Кравчук.

У “Слузі народу” вважають, що наразі немає закону про “прозорість монополіста, який забезпечує мовлення всіх мовників”. Згідно із законопроєктом про забезпечення прозорості власності загальнонаціональних телеканалів, до засновників каналів планують висувати вимоги, які гарантуватимуть неможливість впливу інших країн на інформаційний простір України.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!