ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Депутат Львівської міськради став новим власником інформагенції Дивись.info

09.08.2021, 10:11
Фото - скріншот з фейсбуку Дивись.інфо
Фото - скріншот з фейсбуку Дивись.інфо

Новим власником інформаційної агенції Дивись.info став депутат Львівської міської ради, СЕО “Львівська інвестиційна компанія” Назарій Бербека. 

Як повідомляється на сайті агенції, угода між власниками Дивись.info та Назарієм Бербекою була укладена 6 серпня. 

Згідно з домовленістю сторін, редакційна політика видання та принципи роботи залишаться незмінними. 

“За понад 5 років роботи ІА Дивись.info для нашої команди завжди було головним залишатися об’єктивними і чесними перед своїми читачами, уникати маніпуляцій і не піддаватися тиску. Ми вважали і вважаємо ці принципи основними, яких будемо дотримуватися і в майбутньому. Редакційна угода з новим власником закріплюватиметься меморандумом, текст якого оприлюднимо згодом”, – зазначила редакція Дивись.info. 

Співвласниця та керівниця ІА Дивись.info Наталія Улинець зазначила, що ключовою умовою корпоративно угоди було невтручання у редакційну політику та перехід 90% власності корпоративних прав та активу підприємства Назарію Бербеці. 

“Понад 5 років Дивись.info, працювало незалежно, і цей принцип зберігається надалі. Для медійної компанії – це новий щабель розвитку. Концепція розвитку, яку ми погодили – яскрава, глибока, орієнтована на підтримку ділового та економічного сектору регіону. Це вкрай важливо для Львівщини, і я рада, що у цій ніші працюватиме Дивись.info”, – сказала Улинець. 

Назарій Бербека запевнив, що стосунки з редакційним колективом сайту будуть прозорими.

“Оскільки я давно займаюсь бізнесом, для мене є очевидним інвестиція у видання, яке буде майданчиком для спілкування, аналітики, експертності креативного кластеру та бізнес середовища Львова. Особливість видання Дивись.info в тому, що це самобутнє, незалежне медіа, яке має великий потенціал до розвитку – так і залишиться надалі. Наші стосунки з редакційним колективом сайту будуть прозорими, ми розробляємо та підпишемо відповідний меморандум з редакцією про невтручання в інформаційну політику видання”, – наголосив він.

Відтак, зазначила редакція Дивись.info, видання продовжить працювати в тому ж форматі, що і раніше, та готується до нового сезону.

Liked the article?
Help us be even more cool!