ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Денис Казанський очолив YouTube-проєкт РБК-Україна

23.06.2023, 14:39
Фото – zn.ua
Фото – zn.ua

Журналіст та блогер Денис Казанський приєднався до команди РБК-Україна. Він відповідатиме за розвиток YouTube-проєкту видання та координуватиме роботу редакції зі створення відео для сайту та соціальних мереж, повідомила редакція РБК-Україна.

"Команда РБК-Україна рада вітати Дениса Казанського на посаді керівника нашого YouTube-проєкту. Денис має великий і успішний досвід роботи в медіа, чудово орієнтується в суспільно-політичному житті, був залучений до переговорного процесу в ТКГ. Його знання та професіоналізм допоможуть створювати ще більш привабливий контент для наших глядачів", – сказав генеральний директор РБК-Україна Йосип Пінтус.

Денис Казанський був головним редактором видання "Східний варіант", працював ведучим 24 каналу та 3s.tv. Є автором кількох книг про Донбас. У 2020 році як представник Донецької області ввійшов до складу ТКГ з мирного врегулювання ситуації на сході України.

"Приєднуюся до команди РБК-Україна. Керувати YouTube-редакцією для мене – це новий досвід. Досі працював на YouTube лише як блогер. Цікаво буде випробувати себе в новій якості", – відзначив Денис Казанський.

Його призначення на посаду керівника каналу є частиною стратегії розвитку видання, спрямованої на зміцнення своєї присутності в онлайн-середовищі та надання аудиторії ще якіснішого та цікавішого контенту.

Новий керівник YouTube-проєкту РБК-Україна планує залучити додатковий штат журналістів. На каналі також і надалі виходитимуть відео, створені авторами видання, зокрема інтерв'ю з політиками, військовими, громадськими діячами і т.д. Крім того, на каналі РБК-Україна буде більше аналітичних матеріалів, авторських блогів та великих спецпроєктів.

Liked the article?
Help us be even more cool!