ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ДБР штурмувало музей Гончара: постраждала журналістка "Прямого"

26.05.2020, 17:29

Журналістка “Прямого” Анна Дзьоба постраждала 26 травня під час штурму співробітниками Державного бюро розслідувань музею Івана Гончара у Києві, повідомляє “Прямий”.

Як повідомляє канал, співробітники ДБР виламали двері в музеї, застосувавши силу до журналістів і народних депутатів. При цьому, йдеться в повідомленні, представники ДБР не показали жодних документів і незаконно проникли до будівлі.

В коментарі ІМІ журналістка “Прямого” Анна Дзьоба повідомила, що у неї після інциденту на молочних залозах залишилися синці.

За її словами, представники ДБР бачили в її руках мікрофон “Прямого”, а на шиї висіло посвідчення. 

“Під час того, як представники ДБР виламали двері до музею, вони почали всіх витісняти і почалася штовханина. Мене затисли два представника ДБР в амуніції. Так, що не було чим дихати. І ліктями декілька разів вдарили мене у груди та живіт”, - розповіла журналістка. 

За її словами, після інциденту вона на місці події написала заяву в поліцію, а пізніше поїхала до лікарні зняти побої.

“Після ефіру поїхала до Печерського відділу і написала пояснення/додаток до заяви, адже побачила синці. Щодо ушкоджень - синці на молочних залозах. Наступного дня зняла побої в Київському міському клінічному бюро судово-медичної експертизи живих осіб”, - розповіла Анна.

Liked the article?
Help us be even more cool!