ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ДБР провело обшуки в Сальда. Знайшли радянську геральдику, нагороди та георгіївські стрічки

06.01.2023, 15:46
Фото – korrespondent.net
Фото – korrespondent.net

Державне бюро розслідувань провело обшук у підозрюваного в державній зраді окупаційного “голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області” Володимира Сальда. Про це повідомляється на сайті ДБР.

Обшуки були проведені в його маєтку та за місцем проживання, під час чого виявлено “документи РФ з прямими вказівками до вчинення злочинів проти України”.

“Є відомості щодо структури окупаційної адміністрації та нарахування зарплатні в рублях. Знайдено конспекти, в яких нотувались особливості законодавства РФ. Також виявлено довідки щодо херсонських патріотів та активістів”, – зазначає ДБР.

Водночас Держбюро звернуло окрему увагу на бібліотеку Сальда, де були, зокрема, такі книги: “Императрица Екатерина ІІ”, “Россия. Великия Судьба”, “Москва. Размышления в фотографиях”, “Радость сексу. Книга о премудростях любви”. Також багато радянської геральдики та нагород і георгіївських стрічок.

ДБР нагадує, що прокурори Херсонської обласної прокуратури вже скерували до суду обвинувальні акти стосовно окупаційного “голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області”, його заступника та так званого “голови Херсонської міської адміністрації”. Їм інкриміновано державну зраду, колабораційну діяльність, виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікацію її учасників (ст. 111, ст. 111-1, ст. 436-2 КК України).

 
 
 
 
Liked the article?
Help us be even more cool!