ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

CPJ закликав звільнити через коронавірус із в’язниць 250 журналістів

30.03.2020, 15:43
Фото – cpj.org/
Фото – cpj.org/

Комітет захисту журналістів (CPJ) закликає уряди країн звільнити понад 250 ув’язнених журналістів через ризик захворіти на COVID-19. Про це повідомляється 30 березня на сайті організації.

"Для журналістів, які перебувають у в'язниці в країнах, постраждалих від вірусу, свобода – це питання життя та смерті. Ув'язнені журналісти не контролюють свого оточення, не можуть вибрати ізоляцію, і їм часто відмовляють у необхідній медичній допомозі", – йдеться в повідомленні.

Водночас CPJ, посилаючись на дані Всесвітньої організації охорони здоров'я, зазначає, що "люди, позбавлені волі, а також ті, хто живе або працює в закритих приміщеннях, які розташовані безпосередньо поруч із ними, найімовірніше, будуть уразливішими до захворювання COVID-19, ніж населення загалом".

Організація повідомляє, що сьогодні вони запустили кампанію #FreeThePress, яка закликає звільнити кожного журналіста за ґратами.

"Ми просимо всіх світових лідерів захистити вільну пресу та вільний потік інформації в цей вирішальний час", – зазначає Комітет захисту журналістів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!