ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Clubhouse повідомив про витік даних

23.02.2021, 11:31
Фото – NURPHOTO / ВВС
Фото – NURPHOTO / ВВС

Соціальна мережа Clubhouse повідомила про витік даних. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на BBC.

Так, одному з користувачів вдалося потрапити до кількох кімнат і отримати доступ до розмов, які він потім транслював на сторонній сайт.

Адміністрація соцмережі заблокувала цього користувача. Також після інциденту в Clubhouse повідомили, що вжили додаткових заходів безпеки, щоб запобігти повторній трансляції розмов користувачів. Інші деталі не розголошувалися.

Технічний директор застосунку Девід Тіль зазначив, що витік даних не був зловмисним або кіберзламом: це більше повʼязане з тим, що користувач вирішив порушити умови користування додатком Clubhouse.

Австралійський дослідник кібербезпеки Роберт Поттер, який побудував центр операцій з кібербезпеки Washington Post, пояснив, що “витік даних” відрізняється від “зламу даних”. Злам є навмисним і зазвичай вчиняється кимось, а витік даних – це інцидент, в унаслідок якого конфіденційна інформація потрапляє в інше середовище.

Експерт наголосив: інцидент стався через те, що користувач зрозумів, що можна одночасно перебувати в кількох чатах. Цей користувач міг під'єднати API Clubhouse до свого сайту і, по суті, поділитися логіном віддалено з будь-яким користувачем в інтернеті, який хотів би слухати аудіочати.

Нагадаємо, аудіосоцмережу Clubhouse заснували минулого року підприємці Пол Девіс та Рохан Сет. Вона завоювала популярність серед “еліти Кремнієвої долини” як приватний застосунок на iPhone, доступ до якого можна отримати лише за спеціальним запрошенням.

Після реєстрації в Clubhouse користувачі можуть створювати різні кімнати й спілкуватися там виключно голосом.

У соцмережі вже зареєструвалися десятки знаменитостей – Марк Цукерберг, Ілон Маск, Джаред Лето, Дрейк та інші.

Liked the article?
Help us be even more cool!