ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Чернігівський журналіст заявив, що йому погрожують убивством через його професійну діяльність

20.06.2019, 16:23

Журналіст Ігор Стах, який висвітлює передвиборчу кампанію в Чернігівській області, оприлюднив відеозвернення, в якому стверджує, що отримує погрози про фізичну розправу. Про це повідомляє "Слово і Діло" з посиланням на Facebook-сторінку журналіста.

За його словами, він протягом тижня отримує численні погрози здоров'ю, залякування фізичною розправою, але місцеві правоохоронні органи на заяву Стаха не реагують, тому він звертається до вищого керівництва держави.

"Мені створили атмосферу повного страху та абсолютної нетерпимості до моєї журналістської діяльності. Це відбувається у 2019 році у місті Прилуки, яке розташоване всього в 150 км від Києва. Через моє висвітлення виборчої кампанії у 210 виборчому округу мені погрожують убивством, зґвалтуванням і остаточним вирішенням питання зі мною. Погрожують відкрито і публічно депутат Чернігівської обласної ради, її чоловік, представники місцевого осередку однієї з політичних партій і її місцеві депутати, погрожують журналісти і активісти, які всі представляють і захищають у Прилуках інтереси однієї людини, одного з народних депутатів України", – стверджує журналіст.

Як пише видання, Ігор Стах в своїх матеріалах висловлював версію, що кандидат в народні депутати Сергій Коровченко, який балотується від 210 округу, “купив” округ у чинного нардепа Валерія Дубіля, який є 10 номером у списку “Батьківщини” і нібито надає підтримку Коровченку через розгалужену мережу.

https://www.facebook.com/100002048508410/videos/2276204872457774/?t=0
Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!