ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Черкаський суд зобов'язав комунальників надати журналісту інформацію про зарплати

09.02.2018, 15:23

Соснівський районний суд м. Черкаси виніс рішення на користь позивача та зобов’язав розпорядника надати на запит журналіста “Громадського телебачення Черкаси” інформацію про заробітну плату працівників комунального підприємства “Соснівська служба утримання будинків” Черкаської міської ради. Таке рішення суд ухвалив 18 січня 2018 року, повідомляється на сайті Центру демократії і верховенства права.

Позивачем у цій справі є черкаський журналіст, який надіслав запит до комунального підприємства та попросив надати йому інформацію про розмір заробітної плати і премій, нарахованих директору, заступнику директора та всім штатним працівникам комунального підприємства.

Комунальне підприємство відмовило у наданні інформації, пославшись на конфіденційність такої інформації та відсутність згоди на розголошення персональних даних. Розпорядник стверджував: зарплати виплачуються із коштів, отриманих від господарської діяльності – а тому вони не можуть вважатись бюджетними коштами. Відповідно, запитувана інформація не є публічною і КП не має обов’язку її надавати.

Розглянувши справу, суд першої інстанції дійшов висновку, що виплата заробітної плати працівників “Соснівської служби утримання будинків” здійснюється за рахунок бюджетних коштів, тому підприємство зобов’язане надати інформацію на запит.

Liked the article?
Help us be even more cool!