ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Через інформаційну блокаду мешканці Маріуполя вірять, що окупанти контролюють Київ – радник мера

02.05.2022, 17:13
Фото - Павло Клімов, Reuters
Фото - Павло Клімов, Reuters

Через інформаційну блокаду окупантів мешканці Маріуполя вірять, що російська армія отримала контроль над Києвом та Харковом.

Про це повідомив у телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“Окупанти наглухо закрили всі інформаційні потоки в місто та назовні. Можна дивуватись, але маріупольці на зараз в місті впевнені, що російські солдати марширують Хрещатиком, Харків під контролем росії та кожного чоловіка з Маріуполя при виїзді відправляють на фронт. 

Більш того, задля утримання цієї блокади окупанти жорстко контролюють фото та відео. Ти не можеш почати робити навіть селфі без окремого дозволу солдат, а навіть при його отриманні – російській солдат завжди поруч і контролює, що ти зняв”, - написав він. 

За словами Андрющенка, знімати в місті можуть виключно пропагандисти та “волонтери” від ФСБ. 

“Саме тому ви можете побачити або точно вивернені кадри “благодарних маріупольців”, або щось знято швидко з машини. При виїзді на фільтрації теж видаляється весь контент, який може показати правду життя. Саме тому ми дивуємось “картинкам мирного життя”, а маріупольці жахаються того, що “Зеленський назвав всіх маріупольців зрадниками і пообіцяв тюрму кожному”, - зазначив Петро Андрющенко.

Як повідомляв ІМІ, раніше Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що міністерство оборони рф планує на 28 квітня так званий “престур” до Маріуполя за участі лояльних до росії іноземних журналістів.

Liked the article?
Help us be even more cool!