ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Бородянський назвав завдання, які потрібні для розвитку UA:Суспільне

22.11.2019, 15:08
Фото – 1tv.com.ua
Фото – 1tv.com.ua

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський вважає завданням UA:Суспільне створення суспільно важливого продукту з максимальним глядацьким покриттям. Про це він сказав "Новому времени".

За його словами, UA:Суспільне змогло зробити величезний крок у своєму розвитку: скоротити кількість персоналу, стати реально громадським мовником і запустити “програми, наприклад "Схеми", що неможливо було уявити, скажімо, сім років тому”. Водночас міністр зазначив, що аудиторія UA:Суспільне низька.

“І ми повинні визнати зараз, що суспільне мовлення в тому вигляді, в якому воно є, має перетворитися на тих, хто створює суспільно важливий продукт, який розміщується і в них в ефірі, і на комерційних каналах, і для інтернет-аудиторії. Тобто завдання наступне: створювати суспільно важливий продукт із максимальним глядацьким покриттям”, – вважає Бородянський.

Водночас він зауважив, що в каналу немає завдання заробляти, але він повинен “задавати стандарт у журналістиці”.

На уточнювальне запитання про те, чи мають виходити на UA:Суспільне журналістські розслідування, міністр відповів: “Звичайно. Це їхній обов’язок. А інакше навіщо вони суспільству, якщо у них немає журналістських розслідувань?”

Як нагадує видання, раніше низьку частку мовлення UA:Суспільне розкритикував ексгендиректор 1+1 і голова парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!