ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

BookForum відбудеться в жовтні й матиме 20 подій

01.09.2022, 15:34
Фото – fakty.com.ua
Фото – fakty.com.ua

У Львові із 6 до 9 жовтня відбудеться 29-й міжнародний BookForum, повідомляє "Читомо".

Цьогоріч через повномасштабне вторгнення росії на територію України організатори змінили формат заходу. Завдяки підтримці одного з найбільших світових літературних фестивалів Hay Festival (Велика Британія) трансляцію події побачить увесь світ. 

Відвідати захід у Львові зможуть 100 спеціальних гостей за особистими запрошеннями.

Також у межах BookForum відбудеться 20 подій за участю більш ніж 40 авторів з України, Великої Британії, США, Мексики, Сирії, Португалії, Франції, Ірану і Танзанії. 

Серед ключових тем фестивалю: жінки та війна, гроші та культура, пропаганда, воєнні злочини й пам’ять.

“Україна сьогодні є ключовим бастіоном у боротьбі за світовий мир та цінності. Ми готуємо захід, під час якого на її підтримку прозвучать потужні голоси практично з усіх континентів, а українські серед них – найважливіші”, – розповіла програмна директорка Львівського міжнародного BookForum та кураторка фестивалю Софія Челяк.

Мета цьогорічного фестивалю – за допомогою культури пояснити іноземцям, що і чому зараз відбувається в Україні: “підняти важливі й незручні теми, глобальне осмислення яких світовою спільнотою сприятиме перемозі над тоталітаризмом та стане фундаментом для побудови нового демократичного світу після перемоги України”. 

Водночас організатори прагнуть показати українській аудиторії, якою потужною зараз є підтримка України у світі та наскільки українські автори та їхня експертиза важливі для міжнародної спільноти.

До курування програмою долучився письменник та спеціаліст із пропаганди Пітер Померанцев. За його словами, проведення цьогорічного фестивалю у Львові вкрай важливе: “Ми збираємося на Літературному фестивалі в місті Лемкіна [юриста зі Львова, який ввів у міжнародне право термін “геноцид”], щоб знову і назавжди показати, що голос України буде переможним. Армії демократій допомагають Україні зброєю в боротьбі з російськими спробами повторити геноцид. Письменники ж долучаються своїм талантом і своїми голосами”.

BookForum – книжковий ярмарок і Львівський міжнародний літературний фестиваль. З 1994 року відбувається щоосені у Львові. Організатор – ГО “Форум видавців”. 

За останні 23 роки фестиваль охопив понад 2500 унікальних авторів із 43 країн, а також 15 тисяч фахівців книжкової галузі.

Liked the article?
Help us be even more cool!