ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Білоруський пропагандист Азарьонок увійшов до політради новоствореної партії "Белая Русь"

02.05.2023, 13:27
Скриншот відео YouTube
Скриншот відео YouTube

Білоруський пропагандист Григорій Азарьонок увійшов до політради новоствореної політичної партії “Белая Русь”. Головою партії обрали сенатора Олега Романова, який до цього очолював однойменне громадське об'єднання, повідомляє zerkalo.io з посиланням на мін’юст Білорусі.

Як зазначає видання, рішення про створення політичної партії "Біла Русь" на базі однойменного громадського об'єднання було ухвалено 18 березня на установчому з'їзді в Мінську.

У програмі партії "Белая Русь" йдеться про те, що партія “позиціює себе як об'єднання прихильників першого президента Білорусі Олександра Лукашенка, яке прагне зберегти та розвинути його ідеї та принципи побудови суверенної білоруської держави”. 

Як повідомляв ІМІ, білоруський пропагандист Григорій Азарьонок погрожував ракетами Польщі та її прем'єру Матеушу Моравецькому.

Про це він говорив в ефірі пропагандистської програми "Тайные пружины политики".

"Хвора наволоч. Цей бритий павич готується до війни. Вчора він закрив пункт пропуску з Білоруссю. Заявив, що закриє решту. Слухай сюди, кільчасте, якщо хоч одну провокацію надумає ваше пшепанство – ракети "Полонез" та "Іскандер" митницю не проходять, візи їм не потрібні, а пункти пропуску самі перестануть існувати разом з вашим гоноровим урядом", – заявив Азарьонок.

Liked the article?
Help us be even more cool!