ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Білоруські ЗМІ оприлюднили кадри нібито допиту Шаройка

21.11.2017, 11:07
Фото - скріншот з відео Беларусь 1

Білоруський державний телеканал продемонстрував фрагмент відео нібито допиту затриманого в Мінську кореспондента “Українського радіо” Павла Шаройка, повідомляє “Новое время”.

У сюжеті білоруського телеканалу “ОНТ”, опублікованого на YouTube, продемонстровано відео затримання журналіста і фрагмент запису нібито допиту, де “розвідник називає свого координатора”.

Під час так званого допиту Шаройко розповідає, що в 2016 році його “перевели з відділу, що займався журналістами, які працюють під прикриттям, до відділу, де працюють дипломати під прикриттям”.

Нагадаємо, 17 листопада голова ПАТ “НСТУ” Зураб Аласанія повідомив про затримання власкора “UA: Українське радіо” в Білорусі, громадянина України Павла Шаройка, якому висунуто обвинувачення у шпигунстві.

Міністерство закордонних справ Білорусі поки що не коментує інформацію про затримання в республіці власкора “UA: Українське радіо”, громадянина України Павла Шаройка.

Дружина Павла Шаройка повідомила, що журналіста затримали вдома у Мінську ще 25 жовтня. Напередодні затримання у його квартирі був обшук.

Заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що МЗС України наразі вживаються заходи щодо захисту прав Павла Шаройка.

ІМІ звернувся до міжнародних організацій з закликом допомогти звільнити Павла Шаройка.

20 листопада офіційний представник Комітету держбезпеки Білорусі Дмитро Побяржин заявив, що затриманий в Білорусі український журналіст “Українського радіо” Павло Шаройко зізнався, що є співробітником кадрового апарату розвідки і працює під прикриттям у званні полковника, а також створив агентурну мережу.

У КДБ також заявили, що Шаройко підтвердив, що координацію його розвідувальної діяльності здійснював працівник ГУР Міноборони України Скворцов І.В., який діяв під прикриттям посади радника посольства України в Білорусі. Пізніше Ігоря Скворцова оголосили в Білорусі персоною нон грата. Українська сторона відкликала Скворцова з Мінська.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО) спростувало інформацію КДБ Білорусі щодо причетності затриманого на території Білорусі українського журналіста Павла Шаройка.

Liked the article?
Help us be even more cool!