IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Барна прокоментував, чому обматюкав журналіста

Фото – скріншот з відео Ігоря Колтунова

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Олег Барна прокоментував інцидент, коли він 2 жовтня обматюкав журналіста Ігоря Колтунова після запитання про кнопкодавство. Відео у Twitter оприлюднив Громадський рух “Чесно”, повідомляє “Українська правда”.

Він сказав, що відповів Колтунову за “брехню і крадіжку в особі його шефа Коломойського (Ігор Коломойський є власником телеканалу “1+1” – ред.)”.

“Якщо я послав Путіна, поставив на місце Яценюка, повірте, і нахрен пошлю і Коломойського. І посилаю, у вашій особі, за те, що робить зло Україні, обкрадає народ”, – заявив нардеп.

Барна визнав, що його “сповідь” була “трохи непедагогічна”.

Відповідаючи журналістам про кнопкодавство, депутат сказав, що “колись був такий гріх”, але не 2 жовтня.

“Що стосується питання безпеки, наших воїнів, що стосується питання захисту наших національних інтересів, підвищення зарплат бюджетникам, освітянам, медикам, пенсіонерам. Потрібно – буду кнопкодавити”, – підкреслив Барна.

Водночас він відмовився відповідати самому Колтунову, чи погодився на хабар за голосування. Нардеп сказав, що буде розмовляти з журналістом лише в прямому ефірі.

Як повідомляв ІМІ, 2 жовтня народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Олег Барна обматюкав журналіста програми “Гроші” каналу “1+1” Ігоря Колтунова після запитання, чому він тричі кнопкодавив під час голосування в парламенті.

Ще Новини