ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Автору книжки про "денацифікацію України" Гаспаряну повідомили про підозру в закликах до геноциду

12.04.2022, 17:52

Офіс генерального прокурора та Служба безпеки Україну повідомили про підозру російському журналісту і публіцисту Армену Гаспаряну в публічних закликах до геноциду, а також виготовленні та розповсюдженні матеріалів з такими закликами.

Про це повідомила у фейсбуку генеральна прокурорка Ірина Венедіктова.

“Автор “настільної” книги Путіна отримав першу в Україні підозру в публічних закликах до геноциду українського народу. Армен Гаспарян написав книгу “Денацификация Украины. Страна невыученных уроков”, в якій системно, безкомпромісно та безальтернативно просував свої твердження про неспроможність української держави до подальшого існування, неповноцінність та другосортність української нації. Автор закликав владу РФ провести так звану “денацифікацію” України. Зокрема, захопити владу шляхом проведення воєнних дій на її території та забезпечити повний зовнішній контроль над нею”, – написала вона.

Венедіктова додала, що серед ідей Гаспаряна – “поміщення всіх українців, які залишаться живими після війни, до так званих фільтраційних таборів та проведення над ними масштабного судового процесу з вироками всім, хто має проукраїнську позицію. Найбільш проукраїнськи налаштованих він запропонував взагалі знищити, інших відправляти до концентраційних таборів та залучати до виконання безоплатних робіт”.

“Підозрюваний вказав на необхідність початку “денацифікації”, а по суті геноциду українського народу з кордонів так званих “ДНР” та “ЛНР”, просуваючись далі по всій території України. Зокрема, геноциду мали зазнати жителі Одеси, Миколаєва, Херсона, Харкова, Чернігова та Києва”, – зазначила генпрокурорка.

Венедіктова зазначила, що книжку Гаспаряна навіть закупило Управління справами президента рф для вивчення та використання посадовими особами. 

“Твердження з неї неодноразово використовувались вищим політичним та військовим керівництвом РФ для виправдовування військової агресії проти України. Скористався цими наративами і президент РФ під час звернення щодо визнання незалежності так званих “ЛНР” та “ДНР” та проведення “військової операції” на території України”, – написала Ірина Венедіктова.

Фото фейсбук Ірини Венедіктової

Liked the article?
Help us be even more cool!