ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Австралія подала до суду на Facebook за втручання в приватне життя

10.03.2020, 12:08
Фото – doblellave.com
Фото – doblellave.com

Уповноважений уряду Австралії з питань інформації подав до федерального суду країни позов на соцмережу Facebook у зв'язку з порушенням закону про конфіденційність.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на сайт уряду Австралії.

"Урядовий уповноважений з питань інформації подав позов проти Facebook до федерального суду, стверджуючи, що ця соціальна мережа вчинила серйозні та неодноразові втручання в приватне життя всупереч закону Австралії про конфіденційність", – йдеться в повідомленні.

Уповноважений стверджує, що особисті дані австралійських користувачів Facebook було розкрито програмою This is Your Digital Life з іншою метою, ніж та, для якої офіційно збиралася інформація. І це є порушенням закону про конфіденційність 1988 року. Інформація могла бути розкрита для Cambridge Analytica та використана з політичною метою і в інтересах третьої сторони.

Урядовець підкреслив, що у 2014–2015 роках 311 127 австралійських користувачів Facebook зіткнулися з розкриттям їхніх особистих даних та порушенням приватності.

У заяві до суду офіс урядового уповноваженого також стверджує, що дизайн платформи Facebook не надав можливості користувачам контролювати спосіб розкриття їхніх даних.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!