ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Аваков запропонував уживати в Україні "нашу" російську мову для контрпропаганди

30.03.2021, 18:02
Фото – espreso.tv
Фото – espreso.tv

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пропонує створити якісний російськомовний український і проукраїнський телеканал, який міг би зламати пропагандистську монополію Російської Федерації на міжнародному інформаційному ринку. 

Про це міністр написав у фейсбуку, повідомляє Укрінформ.

“Я, російськомовний український націоналіст, впевнений, що треба вітати розвиток НАШОЇ російської мови, якою розмовляють мільйони українців, і дозволити їй вільно розвиватися”, – заявив Аваков.

Міністр переконаний, що державною може бути тільки українська мова – як мова предметної, суверенної країни. 

“Однак російська, кримськотатарська, румунська, угорська, болгарська та інші мови, які живуть в Україні, – мови спілкування та культури, сімейна спадщина, частина багатої української культурної аури. Ці мови також належать українцям”, – додав він.

“Більш того, в контексті підлої гібридної війни, розкритої проти України путінським режимом, в якому пропаганда така велика, ми не тільки можемо, а й маємо використовувати російську мову для контрпропаганди”, – зауважив Аваков.

За його словами, для багатьох, хто розуміє російську мову, важливо вміти отримувати чесну, а не путінську інформацію своєю мовою. “Світ повинен знати правду і розуміти різницю між новинами і фейками російської пропаганди”, – наголосив Аваков.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що поширення російських наративів становить небезпеку для багатьох країн світу. Зокрема, Москва може спробувати "захищати російськомовних" попри згоду держав, де вони проживають.

Liked the article?
Help us be even more cool!